5 viga, mida ei tohiks teksaseid kandes teha

Skinny, ema, boyfriend… Teksaseid on erineva kuju ja joonega ning sobivad peaaegu kõigega. Seega on loogiline, et tekib küsimus, kas seda kandes on võimalik teha stiiliviga. Vastus on ilmne: jah! On teatud vigu – need kõik oleme kahjuks teinud – ja on aeg neist õppida, et me neid enam kunagi ei kordaks.

Sama värvi totaalne denim

Täielikult teksarõivad on tagasi moes! See tähendab, et saate teksasärgi või -jaki teksadega siduda ilma mõtlemata. Kuid viga, mida me kipume tegema, on valida sama värvi ülemine ja alumine osa. Vali erinevaid toone, et luua kontrasti.

Saabastega teksad

Üks levinumaid vigu, mis meie stiili rikub, on teksasäärte asetamine saabaste sisse. Eelistatav on, kui teksad lõpevad poolsaabastest 1-2 cm kõrgemal.

Madala kõrgusega teksad

Mõni aasta tagasi olid madala kõrgusega teksad absoluutselt kohustuslikud ja meie kõigi garderoobis oli üks selline. Selle konkreetse püksipaari probleem seisneb aga selles, et nendega tegeletakse väga spetsiifilises kehatüübis mida vähesed inimesed suudavad toetada. Õnneks on see moeröögatus möödas ja ei paista lähiajal enam tagasi tulevat. Seega, kui sul on kapist madalad teksapüksid otsa saanud, on kõige parem hoida neid… suveniirina.

Laiad taskud

Teksapükste tagaküljel olevate taskute kuju ja paigutus võivad tõesti keha kuju muuta. Laiad taskud muudavad puusad laiemaks. Nii et ärge ostke seda stiili teksaseid. Otsige üles õmmeldud taskud, et need pikendaksid jalgu.

Kitsad teksad ilma vööta

Kitsad teksad ei pruugi olla viimase aja populaarseimad teksad, kuid need jäävad ajatuks tükiks, mida kantakse ikka ja jälle. Üks levinumaid vigu on selle lihtsa kandmine, ilma ribata, mis muudaks meie kuvandi mõnevõrra tühjaks ja puudulikuks. Nii et täielikuma välimuse saamiseks öelge vööle “jah”.

Allikas: brightside.me

Loading...
Nouandja