Elektrolüüs karvade eemaldamiseks – plussid ja miinused

Elektrolüüs on püsiva karvade eemaldamise meetod. Mis see oma olemuselt on, millised on plussid ja miinused, kui seda ei saa rakendada. Lugege kõike elektrolüüsi kohta.

© istockphoto.com

Tõenäoliselt mõtleb enamik teist, kas te pole seda sõna varem kuulnud. Tegelikult on elektrolüüs füüsikalis-keemiline protsess, mille käigus juhitakse vool läbi teatud lahuse. See on aga ka pikaajalise karvade eemaldamise meetodi nimetus.

Seda kasutatakse elektrolüüsis voolust, mis kulgeb üle väga peenikese mininõela meenutava elektroodi. Vool juhitakse otse karvade juurtele, et need hävitada.

Vaata ka:

See võtab mitu külastust, püsiva tulemuse saavutamiseks. Elektrolüüs vähendab oluliselt karvu väga pika aja jooksul, kuid see ei garanteeri, et neid enam kunagi ei teki.

Kas elektrolüüs on valus?

Kuna elektrivool peab läbima iga juuksefolliikuli, põhjustab protseduur lek ebamugavustunne. Mõned võrdlevad valu pintsettide kasutamisega, teised aga kerge nõelamisega. Tõde on aga see, et see oleneb inimesest ja tema valulävest.

Pärast protseduuri on võimalik kerge nahapunetus, mis tavaliselt kaob 24 tunni jooksul.

Elektrolüüsi tüübid

Elektrolüüsil on mitu sorti.

Ühte kutsutakse termolüüs. See kasutab vahelduvvoolu, et soojendada juuksefolliikuli nii palju, et see ei taastu enam kunagi.

Teist tüüpi on galvaaniline. Galvanic on vanem ja kasutab folliikulil alalisvoolu.

Arvatakse, et parim tüüp on nn segatudmis ühendab termolüüsi ja galvaanilise.

Elektrolüüsi eelised

  • Tõestatud, et see annab parimaid tulemusi pikaajalisel juuste väljalangemise vähendamisel

  • Erinevalt laserepilatsioonist sobib elektrolüüs igat tüüpi nahale ja juustele.

Elektrolüüsi miinused

  • Elektrolüüs ei sobi, kui olete depileerinud vaha või pintsettidega. Kui soovite läbida elektrolüüsi, ei tohi te olla juukseid vahatanud ega raseerinud kauem kui kuu

  • Mõnikord on märgatavate tulemuste saavutamiseks vaja kuni 15-30 visiiti. See on märkimisväärne kulu, mida kõik ei saa endale lubada

  • See võib olla valus

  • Ei sobi piirkondadele, mida olete hiljuti pintsettide või vahaga töödeldud

Loading...
Nouandja