Ema kiri pojale naise kohta, keda ta oma elus kohtab – me ei oodanud seda!

Kreekas on valitsenud arvamus, et ämmad võtavad oma ämma vastu aeglaselt. Nad keelduvad uskumast, et nende poeg armus naisesse ja järsku langeb tema tähelepanu raskus tema partnerile. Kõik ei ole sellised, kuid paljudel emadel on raske leppida sellega, et poja armastus ema vastu on erinev ja mehe armastus oma naise vastu erinev. Saatuslikult astuvad nad…võistlusele, kus võitjat loomulikult pole!

THE Anastasia Korintosest jagas meiega teksti, mille ta kirjutas tulevasest naisest, keda tema poeg armastama hakkab. Oma kirjutistega näitab ta, kui oluline on tema jaoks, et poeg õpiks naises sügavalt ja tõeliselt küsitlema. Nagu ema, kes tahab ainult oma poega õnnelikuna näha, on ta valmis rõõmuga oma koha “kinkima” oma tulevasele pruudile tingimusel, et ta armastab teda! Väga ilus tekst, mida tasub lugeda.

Sa kasvad üles, mu poeg…

Minu 1.58 vaevu isegi varvastel seistes ja…hing, sellest ei piisa, kui suudlesin sind nüüd raseeritud põsele!

Meessoost mees!

Näen, et muutute iga päevaga ilusaks meheks, ehtsaks, üheks neist, kes teeb mind uhkeks oma mitra üle, kes neid võõrustas…

Ma ei uinutanud sind rumalate lauludega, vaid zeibekiga…

Ma sosistasin teile õhtuti teie võrevoodis, et Kreeta nuga, mille me panime teie padja alla sõnad, mida Erotokritos oli öelnud Aretousas!

Kastsin teid piimaga kaneeli ja nelgiga, et Erwta ja Polise… sevdad saaksid teie sisse astuda!

Soovisin ühe nädala jooksul terveid alkoholipudeleid alla lasta, nagu oleksite tagurpidi ja häda, häda, jätke ütlemata sõnadega, mis tõmbavad ahelaid – teie hukkamõistu. Ära karda oma karistusi, mu poeg!

Tehke mu erwta leventile vangla!

Olgu su häda nagu laul pooleldi kustunud sigaretiga huulil.

Suitse ja mine temaga välja!

Erwta sevdad, mida me ka Polis ütleme, eirasid meid ja me eirasime teda näiliselt.

Sevdad, millest sai tema laulude alguses “ah”!

Mees rahvusest olla oma küpses eas sõitma mako triiksärgis.

Sinu eikuskil!

Seo kõht sõlme ja nuta, kui vaja, emase järele, sest jah, isased nutavad!

Kas olete seda meest näinud!

See oli teie vanavanaisa ja vanaisa ja isa…

Ta kannab valget särki ja tema rind on näha, mis särab kaduva naudingu unustatud higist!

Ta on lipsu lõdvemaks tõmmanud ja unistused tema kätesse sidunud, mis ei plaksu enam tema tantsu…

Tema tants!

Vihm pani ta tantsima ja valu leevenes mõnevõrra.

Tiivulised käed nagu kotkas…

Tema enda zeibeki!

Seda, mida tantsitakse hingega.

Isane isane, kes märgade silmadega vaatab kuhugi ja näeb…

Sest zeibekiko on midagi enamat kui tants. Õpi tantsima, mu poeg, et sind kunagi ei tantsitaks fosforestseeruvad tantsupõrandad!

Sa peaksid olema üks neist vanamoodsatest meestest, kes oma tüdrukut, naist, armukest suudledes kallistab teda ja tema põsed lähevad punaseks. Mitte häbist vaid valust… Armastuse valu! Armastus, mis täna õhtul purju joob, kuid ei kõigu, armastus, mis leiab alati oma tee.

Need, kes oma purjus ja katkiste kaitsemehhanismide või vastupidavuse tõttu improviseerisid kõige dünaamilisemaid samme, uimaseid, kuid kindlaid samme… nad teavad! Sa tead neid ka. Just need poisid nagu sina kohtusid suudlustega, mille eest ei makstud, poistel, kelle silmis ja hinges oli maagia. Kes pidas kinni, mida vandus, kes jäi truuks ja otsis oma Ithakat koos 40 kosilasega, kes rüüstasid kodumaad ja perekonda ja Penelope! Nende mehed, keda ebaõnne on tugevamaks muutnud, saate minu pojaks ja mängite seda kõike täringuga. Kõik kõigi eest. Kõik asjata.

Sa oled pikemaks kasvanud, mu poeg, ja minu uhkus kasvab ka… Inimesed saavad vanemaks saades lähedasemaks, aga südamel on lootust saada sinuga poiss, mu leventi! Ma tean seda nüüd… Mu kena meesterahvas, sa tantsid juba oma noorukiea oma toa suletud uste taga revolutsiooni plakatitega… Jah, oled üks neist, kes tantsima tõustes tantsupõrand täitub fosforestseeruvate silmadega ja sind ümbritsev maailm on uimastatud.lauad, sest sinu süda ütleb nii, sest ma ei säästa sulle oma silmi tumedaid nelke, samal ajal kui sa lendad nagu langenud ingel.

Teie jaoks, kes kulutasite taeva geneetiliste pattude eest maksmisele, ärge kunagi kuritarvitage honorari. Isased kotkad, kellel on higist ja alkoholist märjal särgil veel seljatorkamise jäljed, kellel on ülekohtust muda ja tolm põlvedel. Meessoost mehed, kes olid suitsetamise maha jätnud ja alustanud uuesti armastusest, mida nad kutsusid… Stellaks, kes joovad madalas klaasis ilma jääta viskit meesterahvad, kelle silmis vaatab otse hinge ja bard. .. võõrandunud viha, et nende soovid reetsid neid. Sina, mu poeg. Sinu naine, tüdruksõber, tüdruk ootavad sind. Ära kunagi anna neile minu silmade värvi… Unusta mind nagu sa armastad… Tantsupõranda meesvalitseja, kes valitses kirgede ja eksimuste üle ilma ema juurde jooksmata, olgu sa!

Vaata neid…

Tantsupõrand tühjeneb, kui sa mu hinge tõused. Mu poeg… Mu ilus mees…

Hing jääb seisma!

Lõvisüdamega mees, kes armastas hirve

Mees, kes julges magada haldja kõrval! Tead, mu Kritike, kuidas raki valada, sa tead tsipouro käest ja õpid … väänatud sigarettidest, mitte vaniljesuitsuga võltsidest. Õppige kaklustest ja purunenud pudelitest, murtud südametest, kinnipidamisest, kiiruseületamisest, punase tule vahelejäämisest või vahelejäämisest, õppige täitumata unistustest ja haiget tehtud armastustest.

Sulgege raamatud… Tehke uinak ja õppige, mu Erwta isand… Lordid on isased, kes annavad oma ülemuse sinna, kus neile meeldib, ja sageli keelduvad turvalisusest ebakindla paradiisi pärast. Nad ei peida oma abielusõrmuseid, nõua, lahku ega jää ja austavad tagajärgi nagu oma pükse! Nad ei hüppa vaid armatsevad ja sina pole mitte tibi, vaid nende elu naine. See, kes tantsib sulle ga…no the zeibekiko Ükskord ja igaveseks! Nad teeksid seda ikka ja jälle ja tantsiksid pettumust sama füüsilise intensiivsusega, vajaduse korral isegi igavesti, kuid… kui nad armastavad dobrat.

Siis ei usu nad enam millessegi. Isegi mitte elus, kus see naine on… Nad austavad kohti… tead… Nad ei müü oma suudlust nagu mõned, kes müüvad seda kallite hangoutide ja ansamblite jaoks. Nad maksavad oma ohkega punasele tulele. See rõõm üheinimesevoodites. Zeibekikot tantsivad isased, kes on sündinud selleks, et väärida vähe. Need on loodud ainult neile, kes suudavad oma peas uhkelt hoida elu- või muusikapöördel nagu nemad. Neile, kes tantsivad valu pärast, mida nad kannavad nähtamatult ja avavad oma käed, domineerides selle üle. PONE, MA PÖÖDA SIND, ütlevad nad ja lähevad tropiga tänavale… kahju tegema!

minu poeg…

Sa kasvasid suureks… ja ma otsustan sinu kõrval väiksemaks kasvada… nii palju, et ma muutun selliseks, et sa väärid… teist.

Naine, kes väärib sinusugust meest!

Loading...
Nouandja