Hoolitse oma muru eest tualettpaberiga, soovitame uskumatut meetodit

Proovige oma muru hooldada tualettpaberiga. See on uskumatu meetod, mis muudab teie elu pöörde!

Kas maja koos a aed, isegi kui see on väike, on kahtlemata uskumatu õnn, mida soovin kõigile. Võimalus veeta aega väljas ilma, et peaksite tingimata kodust lahkuma, on ainulaadne võimalus, mis võimaldab lõõgastuda ilma liigset aega “raiskamata”.

Ja mis on parem kui kena Inglise muru? Tegelikult suudab muru teha aiast lõõgastava ja loodusrikka koha. Lisaks on muru roheline erinevate teadusuuringute kohaselt võimeline lõdvestama keha ja vaimu. Siiski, muru hooldamine see pole lihtne asi.

Tegelikult leiame end sageli rikutud muruplatsist, mis on täis umbrohtu, mida me kunagi ei tea, kuidas majandada. Õnneks on umbrohtu lihtne välja juurida, näiteks saab seda meetodit kasutada.

Aga mis siis, kui roheline muutub kollaseks? Kuidas seda probleemi lahendada? Sa peaksid proovima tualettpaberi trikk. See on nipp, mida vähesed teavad, kuid mis võimaldab teil saada rohkem kui roheline muru, et olla kõigi naabrite kadedus.

Kuidas saada tualettpaberi abil roheline muru

Kas olete kunagi näinud mõnda kollased alad murus? Need kollasused on tingitud halvast kastmisest või võib-olla loomade, näiteks kasside uriinist. Nendele murualadele uue elu andmine pole lihtne ja sageli eelistavad inimesed kogu muru ümber teha.

A tualettpaberi rull See võib aga säästa suuri kulutusi muru pinnakatte taastamiseks. Nagu? See on väga lihtne, kõik, mida vajate, on tualettpaberirull, olenevalt sellest, kui suur on kolletunud muru pindala, vaagnatäis vett ja mõned uued muruseemned.

Võtame kauss ja me sisestame palju kosk toatemperatuuril. Võtame tualettpaberi ja tükeldame selle kõik basseinis, kuni see muutub veega üheks. Nüüd lisame kaks hammustust seemneid. Muru jaoks on oluline valida samad seemned, vastasel juhul saate kahte erinevat tüüpi muru.

Sega kõik korralikult läbi ning kui seemned, tualettpaber ja vesi on homogeenseks seguks saanud, võid selle sisu valada töödeldavale kollaseks muutunud murualale. Mõne nädala pärast hakkate tekkima uusi muru võrseid ja umbes pooleteise kuu pärast on teil täiuslik muru.

Loading...
Nouandja