Kas staari on lihtne armastada?

Või on pigem õige küsida, kas staaril on lihtne armuda (teisesse staari või tavainimesesse)? Kuulsus muutub sageli ületamatuks takistuseks armastuse realiseerimisel ja enamikul juhtudel toob see kaasa rea ​​lootusetuid suhteid.

src=”https://i.rozali.com/photos/15229_1.jpg” alt=”Kas staari on lihtne armastada?” hspace=”10″ vspace=”10″ width=”495″ height=”320″ align=”middle” />
Tõestuseks on lühiajaliste staariabielude kuhjad ja staaride pidev muutumine “pühendunud” staatusest “vallaliseks”. Seal on ka midagi kirjutamata seadust, et staar armub, mis ahendab oluliselt kuulsuste võimalike kaaslaste ringi. Ja kui juhtute olema üks võitjatest, võitsite kuulsa partneri, siis pole teie armastus tema vastu sugugi lihtne ettevõtmine.

Teie tähekaaslane on peaaegu pidevalt tähelepanu keskpunktis ja meeldib see teile või mitte.Teie eraelu on avalikus omandis ja saate “Glitteri” peaaegu pidevalt tellida. Rääkimata sellest, et peate oma väljavalitu jagama kümnekonna tema staarkolleegiga, kes “töö pärast” temaga väljas käivad ja temaga “töö pärast” pilte teevad. Isegi kui ta on sulle truu, teeb su partneri maise elu sulle sageli liiga.

Kuid nagu Exupery ütles, ei seisne armastus mitte alati üksteisele otsa vaatamises, vaid samas suunas vaatamises. Nii et ärge kartke õudusest iga kord, kui teie teine ​​​​kaaslane näeb oma kaunist kuulsat kaasnäitlejat. Kuigi staar, jääb mees meheks kõigi oma harjumuste ja puudustega. Ja vaatamata sellele, et ta on staar, võib ta siiski kindlalt maandada seni, kuni kohtab elus õiget naist.

Kuid mitte kõik kuulsused ei mõtle nii. Mõned kasutavad oma kuulsust flirtimiseks ja üheöösuhete korraldamiseks. “Miks pühendada oma elu ühele naisele, kui saate nad kõik saada” nii mõtlevad mõned staarid, kes on veel vanas eas poissmehed. Kuulsused ei ole harjunud keeldumisega ja kasutavad seda oskuslikult enda huvides. Ja paljudel naistel pole midagi selle vastu, et olla oma lemmiknäitleja või -lauljaga kasvõi ühe õhtu koos ja siis uhkelt oma ajutise vallutusega kiidelda.

Noh, kas te arvate, et staari on lihtne armastada ja kas kuulsus segab armastust?

22.08.2011/Eli Yordanova

Loading...
Nouandja