Konditsioneerid, saabus kohutav uudis: need tuleb välja vahetada, põhjus

Tingimused, mis asendatakse: olukord on üsna delikaatne, Itaalias ühendused mobiliseeruvad. Siin on, mis toimub ja miks

Kliimamuutustega seoses palsam sellest on saanud üks seadmeid, millest ei saa kodus puududa, eriti linnades ja mereäärsetel aladel, kus Itaalias registreeritakse üha kõrgemaid temperatuure. Just selleks, et peatada globaalne soojenemine Euroopa mobiliseerub annab kiirenduse mõningatele juhistele, mis võimaldavad meil temperatuuri maa peal alandada ja jõuda soovitud tulemuseni kliimaneutraalsus.

Konditsioneerid ja terve rida seadmeid, nagu soojuspumbad ja gaasikatlad, mis vastutavad peamiselt nende tootmise eest F-gaasfluorosüsivesinikud, st kasvuhoonegaasid, mis on määratletud kui “väga võimsad”, millel on kliimale negatiivne mõju. Seetõttu tuleks need võimalikult kiiresti kõrvale jätta ja eelistada lihtsalt leitavaid looduslikke alternatiive. Mida see tähendab? Et paljud kliimaseadmed paigaldatud need tuleb varsti välja vahetada. Vaatame hoolikalt, mida me tegema peame.

Konditsioneerid, mis tuleb välja vahetada, kõik detailid

On ligikaudu 80% Itaalias paigaldatud konditsioneeridest need, kes varsti tuleb välja vahetada8 10-st asuvad perede, ettevõtete ja riigiasutuste hoonetes. Euroopa piiramine on selge: F-gaasid keelustatakse vastavalt Rohelise kokkuleppe juhised ja seega peavad neid tootvad seadmed kaduma.

Tegelikult on otsustatud, et nende seadmete jaoks on see nii abi et hooldus saab keelatud juba alates 2024. aasta ja seetõttu on järgmisest aastast paljud sunnitud paigaldatud seadmed välja vahetama. Mullu 30. märtsil andis Euroopa Parlament otsusele rohelise tule, kuid läbirääkimised pole veel lõppenud ja paljud on sõjajalal.

Nende hulgas on ka Itaalia, kus on palju külmkettide ettevõtteid esindavaid ühendusi, kes märgivad, et kuigi põhjus on täiesti arvestatav, on praktilises plaanis küsimus palju enam. raske saavutada. Vähe aega uute töötajate koolitamiseks ja kogu süsteemi ümberehitamiseks looduslike külmutusagensitega töötavate kliimaseadmetega. Hoopis teisiti on see Saksamaal, kus neid lahendusi on juba mõnda aega katsetatud ja uutele seadmetele mõeldud toetustele juba mõelnud.

Loading...
Nouandja