Kuidas kõik vaimsed tasakaaluhäired võivad meid füüsiliselt haigeks teha. Psühhoterapeut Laura Ghiță ütleb selgelt EKSKLUSIIVNE VIDEO

Psühhoterapeut Laura Ghiță rääkis Ego Life’is, kuidas kõik vaimsed tasakaaluhäired võivad meid füüsiliselt haigeks teha. Spetsialist selgitas, mis juhtub meie kehas, kui laseme emotsioonidel end mõjutada. Tagajärjed on näha aja jooksul, kui oleme võib-olla unustanud probleemi ja selle, kuidas see meid mõjutas.

Laura Ghiță: “See on energia, mis stagneerub”

Laura Ghiță rääkis sellest, kuidas meid mõjutavad vaimse ja emotsionaalse tasandi kogemused, mida me ei arvesta. Vahel juhtub, et mingi energia jääb seisma ja aja jooksul jõuab see füüsilisse struktuuri ning tekivad probleemid.

Spetsialist väidab, et viha on ainus negatiivne energia, mis liigutab. Kurbus seevastu on palju ohtlikum, sest see hoiab meid ummikus ja kui me ei tea, kuidas seda kõrvaldada, siis ühel hetkel annab see endast märku ka füüsilises struktuuris. Alles siis läheme tagasi minevikku, et näha, mis juhtus, ja otsida lahendusi.

“Absoluutselt, ma tõesti usun seda. Füüsilise struktuuri osas jõuavad kõik need emotsionaalsed, psüühilised tasakaaluhäired füüsilise struktuuri viimasesse faasi. Meil on igasuguseid emotsioone, meil on igasuguseid mõtteid, igasugused kogemused mõjutavad meid vaimsel ja emotsionaalsel tasandil või kui me ei võta neid arvesse ja muudame neid niimoodi tagaplaanile ja kordame teatud asju. lood või kogemused jõuavad füüsilisse struktuuri. (…)

See on seisev energia. Viha on hea, see on liigutav energia. Kurbus on ohtlikum. Kurbus hoiab meid seal kinni. Kui jõudsin füüsilise struktuurini, on selge, et on midagi, millele ma pikka aega tähelepanu ei pööranud ja ma pean sinna vaatama,» ütles Ego Life’i psühhoterapeut Laura Ghiță.

Psühhoterapeut, nõuanne inimesele, kes soovib suhet lõpetada

Laura Ghiță paljastas Ego Life’is, kuidas peaks lahkuminek toimuma igat tüüpi suhetes. Psühhoterapeudi nõuanne on teha otsus tasakaalus olekus, mitte viha või pettumusega. Sõltumata tehtud otsusest on meeleseisund väga oluline.

“Oluline on sealt lahkuda selles tasakaalu ja leppimise seisundis ning mitte viha, mitte pettumusega… Ükskõik, mida te otsustate!”, vastas psühhoterapeut Laura Ghiță.

Saadet Ego Life esitleb Dana Săvuica ja seda saab vaadata igal esmaspäeval alates kella 21.00 lehelt www.ego.ro või saate YouTube’i kanalilt.

Loading...
Nouandja