Kuidas muuta kitsas elutuba suureks ja mugavaks!

Looge ruumi peeglitega

Üks dekoraatorite edukamaid nippe, kui nad soovivad ruumi “suurendada”, on peeglid. Saate luua lisaruumi illusiooni, kui asetate suurele seinale suure peegli.

Mööbel ei tohiks toetuda seintele

Juba ainuüksi seetõttu, et ruum on pikk ja kitsas, tuleb jälgida, et mööbel ei oleks seinte külge “kinni”. Asetage need elutoa keskele ja ruum muutub kohe soojemaks ja tervitatavamaks.

Jagage ruum

Ja veel! Pika kitsa ruumi eeliseks on see, et seda saab jagada väiksemateks aladeks. Nii et kasutage seda nippi, luues oma kontori jaoks väikese elutoa või ruumi. Tegelikult saate parema efekti saavutamiseks iga ala kaunistada erinevate vaipade või lampidega.

Asetage mööbliese ruumi pikkusega risti

Selle asemel, et asetada üle toa pika kitsa diivani, eelista kahte väiksemat, mille asetad vertikaalselt. Kui soovite ikkagi oma diivanit kasutada, peate vaid asetama mõned toolid või tugitoolid pikkusega risti, et “tunneli” efekt purustada.

Seintel riiulid

Kui ruum on väike, on tohutu viga seda rohkem kaunistustega “laadida”. Hea lahendus on asetada seintele riiulid või…korvid, kuhu mahuvad erinevad esemed, mille nägemisest ei hooli.

Seinaga sama värvi kardinad

Eelista, et kardinad oleksid seinaga sama värvi, nii tekib kõrgustunne ja ruum tundub suurem.

Olge valitud vaibaga ettevaatlik!

Elutoa visuaalse suurendamise nipp seisneb selles, et diivani esijalad toetuvad vaibale ja tagumised jalad põrandale. Nii saavutate parema tasakaalu, samal ajal kui mööbel omavahel paremini “seob”.

Fotod: pinterest.com

Loading...
Nouandja