Kuidas oma koera kaussi puhastada: kasulikud näpunäited joobeseisundi vältimiseks

Kas sa tead, kuidas koera kaussi puhastada? Siin on mõned kasulikud näpunäited mürgistuse vältimiseks.

Kui otsustate saada a lemmikloomnagu koervõtate vastutuse oma neljajalgse sõbra eest piisavalt hoolitseda.

See ei tähenda mitte ainult teie heaolu ja õnne tagamist, vaid ka teie heaolu hügieen. hügieen algab tema vajaduste lihtsast puhastamisest kuni koera pesemiseni.

Üks esemeid, mille me sageli puhastada unustame, on kaussi koerast. Koeraomaniku jaoks on see äärmiselt oluline ülesanne, kuna kausis võib paljuneda palju baktereid. Vaatame, kuidas oma karvase sõbra kaussi korralikult puhastada.

Sammud koera kausi korralikuks puhastamiseks

Seal koera kauss võib saada i jaoks viljakaks pinnaseks bakterid hei mikroobe kui seda ei puhastata õigesti ja regulaarselt. See võib kaasa tuua meie lemmiklooma terviseprobleeme, nagu kuseteede ja soolepõletikud, aga ka muid terviseprobleeme.

Veelgi enam, määrdunud kauss võib meelitada putukad ja muud parasiidid, näiteks kärbsed, mis võivad teie koera toitu ja vett saastada. Parim viis oma koera kausi puhastamiseks on seda teha iga kord, kui seda kasutataksekuid vähemalt kord päevas.

See hoiab ära bakterite ja mikroobide kogunemise, hoides koera kausi puhtana. Esimene samm on kaussi tühjendamine, kõrvaldades kõik toidujäägid või vett.

Teine samm on kaussi pesemine soe vesi ja biolagunev nõudepesuvahend. Soovitatav on koerakausside puhastamiseks kasutada spetsiaalset seepi, et vältida meie neljajalgse sõbra naha ja limaskestade ärritust. Kausi mõneks minutiks soojas seebivees leotamine aitab eemaldada toidujäänused ja bakterid.

KAS TEADTE, ET OLEME KA SOTSIAALSED? LEIA MEID EDAS INSTAGRAMFACEBOOKTELEGRAM

Pärast leotamist loputage kaussi hästi kuuma veega, eemaldades seebi täielikult. See on tähtis eemaldage seep täielikult kausist, et meie koer ei saaks mürgiseid või ärritavaid aineid alla neelata. Lisaks aitab seebi täielik eemaldamine vältida bakterite ja mikroobide teket.

Lõpuks, kuivatage kauss puhta lapi või paberrätikuga. Enne vee või toiduga täitmist veenduge, et kauss on täiesti kuiv. Vastasel juhul võib jääkniiskus soodustada bakterite ja mikroobide teket.

Veel üks oluline näpunäide koera kausi puhtana hoidmiseks on vältige selle õue jätmist, eriti kuumal hooajal. Päikese ja kuumuse käes viibimine võib soodustada bakterite ja mikroobide kasvu, seades ohtu meie lemmiklooma tervise.

Loading...
Nouandja