Levinud viga, mis salat de boeufi kiiresti ära rikub. Mida mitte mingil juhul teha ettevalmistamise ajal

Maitsva roa, mis rõõmustab kõiki pühademaitseid, saavad koduperenaised rikkuda ühe silmapilguga. Lihtne viga kahjustab salat de boeuf. See puudutab kompositsioonile lisatud hapukurki.

Lihtne viga võib veisesalati rikkuda FOTO Shutterstock

Koostis:

700 gr veiselihahautist

1 kg kartuleid

500 gr porgandit

200 g herneid

300 g hapukurki (kurgid, sõõrikud jne)

250 gr majoneesi

1 spl sinepit

sidrunimahl, maitse järgi

kõrge

torupillija

Valmistamismeetod:

Liha lõigatakse tükkideks ja keedetakse. Eemalda vaht ja seejärel lisa liha kõrvale porgand ja kartul nahaga. Lase köögiviljad koos lihaga keema. Köögiviljad eemaldatakse varem, et mitte mureneda. Koori kartulid ja lõika seejärel väikesteks kuubikuteks. Seejärel sega kõik peeneks hakitud koostisosad majoneesiga. See on kaunistatud keedetud munavalge, sõõrikute, kurkide ja majoneesiga. näitab foodstory.ro.

Haki hapukurk peeneks ja nõruta hästi. Enne salati koostisse lisamist lastakse need sõelal nõrguda. Kui need kokku segada ilma pigistamata ja nõrutamata, jätavad nad palju mahla ning rikuvad salati maitset ja koostist. See on üks suuri vigu, mida kõik koduperenaised pulgasalatit valmistades teevad.

Kurkidel ja sõõrikutel on soovitatav lasta peenel sõelal umbes 10 minutit nõrguda või ajapuuduse korral marliga pressida, ütleb viidatud allikas.

Kuidas majoneesi valmistad?

Valmista majonees eraldi, 2 kõvaks keedetud munakollast ja 2 toorest munakollast, segades 2 spl klassikalise sinepiga. Sega hästi ja lisa vähehaaval õli, kuni saadakse hästi siduv majonees. Soovi korral võid lisada paar tilka sidrunimahla.

Porgand annab salatile magusa maitse, seega on hea, kui neid oleks võimalikult palju. Selleks, et salat oleks atraktiivne, tuleb koostisained peeneks hakkida.

Salat on soovitatav panna kaanetavasse nõusse, eriti kui te ei kavatse seda korraga süüa (võimalik, et Jena tassi).

Loading...
Nouandja