Märgid, mis näitavad kõige vähem tõenäolist partneri truudusetust

Astroloogide sõnul mõjutab see, kuidas me omaenda inimesega suhestume, ka partneri suhtumist paaris. Olenevalt sellest on igaüks meist vähemal või suuremal määral altid truudusetusele.

Bull

Oled üks lojaalsemaid sodiaagimärke. Ja te pole mitte ainult truu, vaid inspireerite ka teisi ustav olema. Maa märgina oled sa hästi juurdunud, sa ei vaja ümbritsevate valideerimist. Lisaks hindad sa oma ausust, oled vastutustundlik ja püüad alati oma kohustusi võimalikult ausal viisil täita. Turvalisus ja usaldus, mida sa oma partnerile pakud, on sinu suhtes tugevad küljed, mistõttu sind kunagi reedetakse, kirjutab themindsjournal.com.

KAKSIKUD

Kaksikutel on mitu isiksust. Kuigi sa oled lojaalne, meeldib sulle ka flirtida. Sulle on hea, kui sind ümbritsevad austajad, kuid ära unusta silmist, mida sa tegelikult tahad. Kuna teil on kalduvus arendada mitut isiksust, võite lõpuks oma partnerit petta, mõtlemata, et teete midagi valesti. Teisest küljest kuulute nende õnnelike hulka, keda partnerid kunagi ei reeda.

Leu

Me kõik teame, et lõvid on karismaatilised, nad võidavad kergesti südameid ja tõmbavad tähelepanu kõikjale, kuhu nad lähevad. Neid ümbritsevad alati austajad. Kuid isegi siis, kui nad otsustavad suhtesse astuda, ei lõpeta nad flirtimist, ümbritsevate tähelepanu saamist ja austajatega ümbritsemist. Partneril on igati põhjust tunda end õnnelikuna ja erilisena, sest ta osutus valituks, mis on ka põhjus, miks ta teda kunagi ei reeda.

Skorpion

Skorpioni reetmiseks on vaja palju julgust ja vaimset jõudu. Nad on romantilised, kirglikud ja tugeva seksuaalse energiaga. Üks ihaldusväärsemaid sodiaagimärke on täis salapära, mistõttu ei jää partneril kunagi aega oma tähelepanu teisele inimesele pöörata.

Veevalaja

Õhumärk, Veevalajat on väga raske vallutada. Ta ei anna oma tähelepanu kellelegi nii kergelt. Kui partner on suutnud oma armastuse võita, ei teki tal liiga kerget kiusatust riskida. Nad on joobunud Veevalaja revolutsioonilisest olemusest ja naudivad nende pakutavat seiklusrikast elu. Veevalaja on aga see, kes kipub suhetes alla andma, vajades ruumi. Kui partner ei saa õigel ajal aru, kuidas te paari elu näete, on väga lihtne lahku minna.

Loading...
Nouandja