Millised sodiaagimärgid mäletavad oma lapsepõlve 2023. aasta veebruari lõpuni

Lapsepõlve peetakse õnnelikuks ja muretuks. See tundub loomulik ja loogiline, kuid mitte kõik ei kiirusta sellega nõustuma.

Keegi elas väiksena ebatervislikus keskkonnas, nii et ta võib pisarais rääkida oma kasvamisest. Mõned olid väga õnnelikud, tähistasid seda kogu elu ja tänavad selle eest oma vanemaid.

Mõlema kategooria inimesed kipuvad elama tänapäeva, tegelema pakiliste asjadega, kuid kipuvad vaimselt naasma minevikku.

2023. aasta veebruari teise kümne päeva lõpuni on kellelgi soov oma lapsepõlve meenutada, keegi harjutab seda. Sellised isikud on mitme sodiaagimärgi esindajad.

Veevalaja

Kuni 2023. aasta veebruari teise kümne päeva lõpuni tuletab selle tähtkuju inimestele lapsepõlve meelde kõik. Nad kohtuvad väikeste lastega vanematega ja näevad toitu, mida nad lapsepõlves sõid.

Kõik see viib nad tagasi minevikku. Veevalajad ei hoia emotsioone enda teada, nad jagavad neid, räägivad sellest, mida tunnevad. Selle tulemusena saavad teised kindlaksmääratud aja jooksul märgi esindajate kohta üsna palju teada.

Neitsi

Selle sodiaagi tähtkuju esindajate peas keerlevad alati mälestused lapsepõlvest. Neitsid on neisse täielikult sukeldunud kuni 2023. aasta veebruari teise kümne päeva lõpuni.

Sel ajal otsustavad nad hakata tegelema vanade traumadega ja nendest vabanemisega. Ja see pole võimalik, kui te ei analüüsi oma lapsepõlveaastaid, kui te ei võta neid arvesse.

Skorpion

Oma vabast tahtest ei mäleta selle tähtkuju isikud kunagi oma lapsepõlve. Seda ei juhtu ka 2023. aasta veebruaris. Skorpionid räägivad oma lapsepõlveaastatest kuu teise kümne päeva lõpuni, sest neile esitatakse küsimusi.

Esialgu vastavad nad neile küsimustele ametlikult ja lühidalt. Siis aga saavad Skorpionid sellest maitset ja tõenäoliselt jagavad nad isegi oma saladusi. Pärast selliseid vestlusi tunnevad nad end tõenäoliselt oma hinges palju kergemini.

2023. aasta veebruari ülejäänud kümme päeva on nimetatud sodiaagi tähtkujude esindajate jaoks täis mälestusi. Need on kõik erineva iseloomuga, kuid heledad ja selged.

Loading...
Nouandja