Nahk: koostisosad, mida vajate igas vanuses

Alates aktiivsetest koostisosadest kuni võimsate looduslike koostisosadeni – ilutooted on pakitud tõhusate nahahoolduskomponentidega. Kuid kas teil on puudu sellest ühest mängumuutjast, mis suudab teie nahka muuta?

Sõltuvalt teie vanuserühmast on üks koostisosa, mille eelised kaaluvad palju üles ülejäänud…

Niatsiinamiid kell 20

See on B3-vitamiini aktiivne vorm, millel on vees lahustuv vorm. Leiame seda koostisosana peamiselt seerumites, kreemides ja näomaskides.

Niatsiinamiidi puhastav ja põletikuvastane olemus aitab vähendada aknet, võideldes bakteritega ja kontrollides liigse rasu tootmise mõju.

Umbes 80% elanikkonnast saab aknet mingil eluperioodil ja umbes 50% naistest saab seda 20ndates eluaastates.

Feruulhape 30

Lisaks hüaluroonhappele panustame veel ühele tegurile, millel on noore ja värske naha säilitamiseks olulised omadused.

Seega, kui tahame vähendada peeneid joonekesi ja kortse ning pinguldada näo- ja kaelanahka, on oluline lisada feruulhape oma rutiini.

Feruliinhape on antioksüdant, mis muudab naha heledamaks ja rahustab ärritusi.

See on ideaalne sellel kümnendil, kuna neutraliseerib enneaegse vananemise eest vastutavad vabad radikaalid, parandab peente joonte ja kortsude väljanägemist ning taastab naha tugevuse.

Eksosoomid 40-aastaselt

Naha eksosoomid sisaldavad lipiide, valke, aminohappeid, kasvufaktoreid ja geneetilist materjali, mis võivad suhelda ja edastada, ringledes läbi kehavedelike, teistele lähedalasuvatele või nende funktsiooni mõjutavatele rakkudele.

Nad aktiveerivad uinuvaid rakke ja tuletavad neile meelde nende rolli, milleks on naha parandamine ja korrigeerimine, et teil oleks 40ndates eluaastates nahk noorenenud.

Eksosoomid sisaldavad ka peptiide, millega saavutatakse naha silumine, nahabarjääri tugevdamine, naha väliskihtide hüdratatsiooni suurendamine, selle paksuse märgatava paranemine ning suu- ja silmaümbruse kortsude vähenemine.silmad.

Bakuchiol 50-aastaselt

Me kõik teame kõige tõhusamat vananemisvastast koostisosa: hämmastavat retinooli.

Kuid kuigi see on üks võimsamaid kosmetoloogia “relvi”, võib see põhjustada nahaärritusi, näiteks punetust ja koorumist.

Seega on taimne koostisaine nahahoolduse esirinnas, et saavutada garanteeritud tulemused, mida vajate 50-aastaselt, kuid ilma retinooli soovimatute kõrvalmõjudeta.

Bakuchiol aitab võidelda peente joonte ja kortsudega, stimuleerib loomulikku kollageeni tootmist ja soodustab ühtlast nahatooni.

See on mõeldud kõikidele nahatüüpidele, kuid eriti tundlikule nahale.

Loading...
Nouandja