Nipp, kuidas kõik toataimed puhkusel viibides elus hoida

Üks kontseptsioonidest, mida need, kes kummardavad toataimed kui nad puhkusele lahkuvad, on see, kes neid jootab, päevad, mil nad ära on. Kuid enam pole vaja muretseda, kuna seal on väga kaval nipp mis aitab hoida neid hüdreeritud, kui olete eemal.

Seega kasutades nöörijupp veekannu kaudu taimega ühendatud, jätkub viimast kastmist ka teie äraoleku ajal. Selle konkreetse süsteemi kasutamisel iga taim imab endasse ainult nii palju, kui ta vajab hüdratsiooni säilitamiseks.

Looge nööri ja veega oma kastmissüsteemSelle konkreetse isetegemise kastmissüsteemi jaoks on housedigest.com andmetel vaja lisaks oma taimedele ka Kirjaklambrid, puuvillane nöör, käärid, lühike taburet ja suur kauss või purk.

Esiteks, asetage kõik oma taimed ühte ruumi, mis on ideaalis paigutatud üksteise kõrvale ritta, akna lähedale. Järgmiseks mõõda ja lõika 2 meetrit puuvillast nööri. Lõigake iga taime jaoks nii palju nööre, kui vajate. Näiteks kui teil on viis taime, vajate viit eraldi nöörijuppi. Seejärel seo ühe nööri otsa kirjaklamber ja korda teiste puhul. Pärast klambrite sidumist täitke oma vaas poolenisti veega ja asetage see lühikesele taburetile taimede kõrvale.

Asetage nööri ots koos kirjaklambriga (see toimib raskusena) veepurki. Kaevake 1–2 tolli taime pinnasesse ja sisestage nööri teine ​​ots, kattes selle paigal hoidmiseks mullaga. Lõpuks veenduge selles kõigil nööridel on purgist mullani sirge kalle, nii et vesi liigub taimeni. Vesi ei jõua pinnasesse, kui nööris on painutus.

Miks see konkreetne süsteem töötab

Kui kasutate kastmissüsteemi esimest korda, kuid ei tea, kuidas see nii hästi töötab, on see lihtne. Gravitatsioon aitab veekogust veekausist toataimedeni liikuda läbi märjaks saanud kanga. Kõige tavalisem kangas, mida enamik inimesi selle kastmissüsteemi järgimisel kasutab, on puuvill -kui puuvillast nööri pole, võid lõigata puuvillase t-särgi õhukesteks ribadeks, mis töötavad samamoodi. See häkk sobib suurepäraselt suuremate toataimede jaoks.

newsbeast.gr

Loading...
Nouandja