Sodiaak paljastab teie varjatud mõtted

Meeldib see sulle või mitte, aga märk, millesse sa sündisid, ütleb sinu kohta midagi. Alates žestidest, maneeridest, isiksuseomadustest kuni kõige varjatumate mõteteni, mida sa ei tahaks kunagi kellelegi rääkida.

Ram

Jäär põliselanikud tahavad alati kontrolli all hoida ja olla esimene. Kuigi vahel lased seda märgata, jahvatab mõte konkurentsist sisimas, et teeksid kõik, et esikohale tulla. Oled väga uhke ja ületaksid naeratus näol igasuguse takistuse, mis su teel on.

Bull

Sõnni põliselanike kõige varjatum mõte on seotud armastusega. Pead tunnistama, et sul on peidus fantaasiaid, mida sa kellegagi ei jagaks. Kui näete atraktiivset inimest, rakendate oma võlusid, et näha, kas see lõpeb edukalt.

KAKSIKUD

Kaksikute põliselanikud teeksid raha eest kõike. Teie varjatud mõte taandub võimalikult suurele rahale. Olenemata sellest, kas saavutate selle raske töö või ebaõiglaselt, olete väga elevil ja tunnete end tugevamana, kui teil on varandus. Sellepärast ei mõtlekski, kui seisate silmitsi kompromissiga, mis toob teile materiaalset kasu.

Rac

Tundlik ja veidi naiivne. Nii saab vähi põliselanikke iseloomustada. Kes võiks teada, mis on nende sisemine mõte? Kas see peaks olema seotud armastuse, tervise või rahaga? Mitte keegi. Kas see teile meeldib või mitte, on teie sisemised mõtted seotud teid ümbritsevate inimestega. Mõtled alati, kuidas nendega suhelda, kuidas neile meeldida ja olla hinnatud. Isegi kui sa ei taha seda tunnistada, mõtled alati sellele, mida teised sinust arvavad.

Leu

Sodiaagi tugevad tahavad alati kontrolli all hoida. Lõvist pärit põliselanikud mõtlevad isegi öösiti, kuidas omada võimu enda käes ja kontrollida kõike enda ümber. Kui oled Lõvi märgi all, oled väga tugev isiksus ja ei andestaks kellelegi, kes vea teeks.

Neitsi

Kas olete kunagi mõelnud, milliseid mõtteid Neitsi peidab? Kriitilised, kuid kalkuleeritud kõiges, mida nad teevad, analüüsivad Neitsi põliselanikud igal sammul ümbritsevaid. Kuigi mõnikord nad ütlevad, mida arvavad, olemata liiga diplomaatilised, vaid pigem igavesti rahulolematud, tembeldavad selle märgi põliselanikud inimesi ja enamasti põlgavad neid. Ja kuna nad on hüpohondrikud, muretsevad Neitsi põliselanikud pidevalt oma tervise pärast ega räägi kellelegi, mis neid häirib.

Kaalud

Tasakaalustatud ja vastutustundega Kaalude põliselanikud mõtlevad, kuidas nad saaksid rohkem silma paista. Sa ei räägiks kellelegi, aga tead suurepäraselt, mis on sinu suurim soov: olla kõigi tähelepanu all, olla kuulus. Mõtled ainult tuntusele, aga mitte rahale.

Skorpion

Skorpioni põliselanikud on äärmiselt salapärased. Neid on raske lugeda isegi pärast tundide kaupa nendega vesteldes, aga ka mõelda, millised varjatud mõtted neil südames on. Kui oled Skorpioni märgi all, ei taha sa, et sinust midagi teada saaks ning seetõttu kipud vahel enda ja teiste inimeste vahele müüri panema. Teie sügavaim mõte on edu, mida soovite saavutada, mida iganes teete.

augustamine

Amburi põliselanikel on risk veres. Mõttes mõtlevad nad sellele, kuidas leida uusi väljakutseid, mida ilma mõtlemata proovida. Neile meeldib rutiinist väljumiseks teha ebatavalisi asju, näiteks ekstreemsporti.

Kaljukits

Töö on Kaljukitse märksõna. Mõtled lakkamatult tööle, kuid otsustad seda mõtet kellegagi mitte jagada, et sind ei peetaks imelikuks. Sa teeksid oma soovide täitmiseks kõike ja oled teadlik, et ainult läbi töö saad edu.

Veevalaja

Sa tead, kuidas elu nautida ja sulle meeldib vabadus. Sinu varjatud mõtted pöörduvad spiritismi, hingetoidu poole. Sulle ei meeldi materiaalsed asjad, sa ei taha omada rikkust, sa tahad lihtsalt ennast hästi tunda. Sulle meeldivad inimesed, kuid kipud põlgama neid, kes sinu isiksusega ei sobi.

Kala

Vahetad end väga kergesti ja sulle meeldib ujuda mitmes vees. Inimesed ei saa sind usaldada, isegi kui sa oled algusest peale väga sõbralik. Südame sügavuses on sind jahvatavad mõtted seotud vahel valitseva ebakindluse ja haavatavusega. Žestid annavad teile iga kord eemale.

Loading...
Nouandja