Soe maja ilma kütteta: 5+1 Spyros Soulis’i nippi, mis “päästavad” teid külmadel päevadel

Kui talve külmad päevad ja ööd hirmutavad teid, sest te ei tea, kuidas oma kodu soojas hoida, ärge enam muretsege. Muide, vaadake Spyros Soulis’i saladust puitmööblilt kriimustuste eemaldamiseks.

Kõik, mida pead tegema, on järgida allolevaid näpunäiteid, mis tagavad sooja ja hubase keskkonna ka ilma kütteta, radiaatorite või kaminata.

Vaibad

Paigaldage vaibad või vaipkatted maja igasse piirkonda, näiteks magamistuppa, elutuppa ja kööki. Need hoiavad ära soojuskadu läbi põranda, muudavad ruumi visuaalselt soojemaks, võimaldades samal ajal kõndida soojal ja pehmel põrandal.

Tihendage uksed

Kontrollige ukseraami ümbert ja all külma välisõhku. Paigaldage isolatsiooni ja energiasäästu tagamiseks ukse põhja õhutõkesti, et vältida kuuma õhu kadu.

Pärast küpsetamist jäta ahjuuks lahti

Kui küpsetate ahjus, lülitage ahi niipea, kui toit on valmis, välja ja jätke ahjuuks mõneks minutiks lahti. Kogu see kuum õhk soojendab teie kööki.

Sulgege kasutamata ruumid

Suletud uks on barjääriks ruumi vahel, mille eest hoolitsete soojana, ja ruumi vahel, mida te ei kasuta. Kuum õhk ei pääse nii kergesti välja, mis vähendab soojuskao tõenäosust.

Flanelllehed

Mugavaks uneks, mille ajal te külmast ei värise, vajate paari sooja, paksu flanelllina ja paksu tekki.

Võtke sooja vanni

Kasutage sooja vett kogu maja kütmiseks. Lisaks sellele, et olete duši all lõdvestunud ja soe, liigub soe õhk, kui jätate ukse lahti, kogu majas, luues teid ümbritsevas keskkonnas ideaalse temperatuuri.

Loading...
Nouandja