TEST Vali pilt ja ma räägin sulle, kuidas sa puhkusel käitud

Meie valikud määravad meid ja järgmises viktoriinis valitud pildid näitavad, milline sa tavaliselt puhkusel või sõpradega puhkamas olles välja näed.

Teie valikud ja eelistused erinevad sageli teiste tuttavate inimestest. See test aitab sul välja selgitada, mis teeb sind meeldivaks nende ees, kellega koos vaba aega veedad. Uurige, mida teie valitud pildid teie kohta räägivad! Valige üks pakutud fotovalikutest!

1. Mis oleks koht, kus eelistaksite puhkust veeta?

a. Veneetsia

b) Polüneesia saar

vs. Pariis

2. Vali see poolvääriskivi, mis sinu tähelepanu köidab!

a) roosa kvarts

b. sul on

c. ametist

3. Milline mudel sobiks sinu isiksusega?

a. loomatrükk

b. mudel orgaaniline

c kaart

4. Sinu lemmikjook, kui soovid hetkeks lõõgastuda, on…

a. … kohvi.

b… tee.

c….kokteil või karastusjook.

5. Mis on see elusolend, mis esindab sinu vaimu?

a) kass

b) koer

c) delfiin

6. Millise artisti kuulamiseks valiksite:

a. Bob Marley

b. John Lennon

c. Jimi Hendrix

Suurem osa A

Sa oled spontaanne

Sa elad elu täiel rinnal. Sind imetletakse sinu rõõmsa olemuse pärast, mis teeb puhkusele minnes ümbritsevaid rõõmsaks. Sul on ainult head kavatsused. Oled kõigi vastu kena, kuni sulle antakse tõsiseid põhjusi distantseeruda inimestest, kes sulle haiget teevad. Sulle meeldib lõbutseda, kuid sa tead ka, millal on aeg olla vastutustundlik. Oskad saladust hoida ja oled lojaalne mees.

Vaata ka: Mägipuhkuse ideed. 10 suurepärast kohta Rumeenias külastamiseks

Enamik B

Sa otsid seiklust

Püüad olla hea inimene. Sulle meeldib teisi endast ettepoole seada, kuid pead meeles pidama, et enda eest on alati hea hoolitseda, eriti vabal ajal. Armastad loodust, loomi ja veedaksid kogu oma aja väljas, otsides uusi kohti, mida tavaturistid vähem külastavad. Sa ei usalda eriti teisi, sest oled korduvalt haiget saanud. Selle asemel on teil arenenud huumorimeel.

Loe ka: Mida räägivad sulle puhkusest unenäod?

Enamik C

Sa oled alati lõbus

Sulle meeldib proovida ja õppida uusi asju, kohtuda erinevate inimestega. Eelistate näha klaasi pooltäis. Kuigi olete elus palju läbi elanud, annate endast parima, et säilitada optimismi, mille pärast teid imetletakse. Oled aus, otsekohene, kuid sinu isiklik sarm teeb sinust sellise inimese, kelle läheduses olla tahaks igaüks.

Loading...
Nouandja